12 in. Clear Acrylic Globe - with 4 in. Extruded Neck Opening - American PLAS-12NC
AMERICAN MADE PLASTICS
  • Order within 1 hour and 44 minutes to get between May 22 - May 28
Description
Brand American Made Plastics - Part No. PLAS-12NC - Diameter 12 in. - Finish Clear - Neck Exterior 3.9375 in. - Material Acrylic -
Shipping and Returns
American Made Plastics.
12 in. Clear Acrylic Globe - with 4 in. Extruded Neck Ope...