12V Magnitude LED Driver 150W Magnetic Dimmable Transformer (M150L12DC-AR)
INSPIRED LED
  • Order within 37 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • CONVERTS 120V AC to 12V DC - Low Voltage power supply for dimmable Inpired LED lighting
  • UL LISTED - USA Made product and UL listed Model # M150L12DC-AR
  • COMPATIBLE WITH LEVITON - dimmers include Mural , SureSlide , ToggleTouch , Vizia
  • INSPIRED LED - High Quality cusomter Service in the USA
Dimming Transformer for LED dimming
Shipping and Returns
Inspired LED.
12V Magnitude LED Driver 150W Magnetic Dimmable Transform...