2-Prong 29V 2A AC/DC Adapter Compatible with HWX ZBHWX-A290020-B ZB-H290020A-C ZBHWX-A2900020-B ShenZhen Heweixing ZBHWX-A290020B for Three 5311 Electric Recliner Motor System Power Supply
SASCHEDROSS
  • Order within 41 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • New 2-Prong 29V AC / DC Adapter Compatible with HWX Model ZBHWX-A290020-B ZBHWX-A2900020-B ShenZhen Heweixing Technology co, Ltd ZBHWX-A290020B ZBHWX-A2900020B ZBHWXA290020B ZBHWXA2900020B Electric Recliner Liftchair Converter Adapter suitable for three 5311 recliner motor system 29VDC 2A DC29V 2000mA 29.0V 2.0A 29 V 2 A 29.0 VDC 2.0 A Class 2 Power Unit Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Brick Mains PSU (with 2-Pin Connector)