Acrylic Screen HL25-9060D
HAKONIWAGIKEN
Acrylic Screen HL25-9060D
  • Order within 40 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Size (W x D x H): 35.4 x 8.7 x 23.6 inches (900 x 220 x 6
  • Set Includes: 3 acrylic screens (0.1 inch (2.5 mm) thick), with window (width 11.8 x height 5.9 inches (300 x 150 mm), special L-shaped fittings, edge guard, knurling screws & nuts, washers