EKENA MILLWORK
  • Order within 1 hour and 42 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Item Description: 60"W x 20"H x 1"P (8/12) Pitch Artisan Architectural Grade PVC Gable Pediment
  • Dimensions: 60 in. Width x 1 in. Depth x 20 in. Height x 8/12 Pitch