Jex Electronics 120 Amp in-Line Circuit Breaker Stereo/Audio/Car/RV 120A/120AMP Fuse 12V/24V/32V
JEX ELECTRONICS
  • Order within 36 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • DC Circuit Breaker
  • 120 Amp
  • 6mm Bolt Connection
Great safety and cost effectiveness from this DC circuit breaker. Works on Cars, boats, RV's and more (DC current 12/24/32V). Simple reset switch and test button. Gold plated contacts. Length - 79mm X Width - 51mm X Height (inc button) - 38mm. Bolt size - 6mm
Shipping and Returns