Low Voltage E27 LED Bulb 12V 24V 36V ST64 6W Filament Edison LED 2700K Yellow Warm White AC/DC12-36V for RV Camper Marine,Solar Power Light and Off Grid 6-Pack
LOW VOLTAGE
  • Order within 44 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • Voltage: AC/DC12-36V,Special use for Boat or Industrial machine
  • Luminous Flux: 600 - 660 Lumens
  • Power Tolerance: 5%
  • Led Bulb Type: Bubble Ball Bulb
  • Color Temperature: Warm White (2700-3200K)
E27 LED Bulb 12V 24V 36V ST64 6W Filament Edison LED 2700K Yellow Warm White AC/DC12-36V for RV Camper Marine,Solar Power Light and Off Grid 6-Pack
Certification: RoHS
Certification: ce
LED Chip Brand: Epistar
Power Tolerance: 5%
Beam Angle(): 360
Base Type: E26/E27
Voltage: AC/DC 12-36V
Average Life (hrs): 25000
Shape: Globe
Length: 140mm
Type: ST64 led bulbs
Color: Warm white
Voltage: 6W 2700k warm white
Shipping and Returns
Low Voltage.
Low Voltage E27 LED Bulb 12V 24V 36V ST64 6W Filament Edi...