Par 20 3 Pack FL25 35PAR20/FL 35 Watt Halogen Spot Light Bulb Replacement 120V 130V Base Flood Beam Lighting Range Hood Oven PAR20 Reflector Excel Bulbs DL Kitchen Bathroom Ceiling Can Lamp 35W E26 3P
12VMONSTER
  • Order within 1 hour and 42 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • EXTRA LONG LIFETIME - High Output 50W Premium Tungsten Halogen Filaments - Easily Replaces 75W Bulbs And Save Big On Power Cost
  • Fully Dimmable And Instant Light Up - IR UV Free For Peace Of Mind For You And Your Family
Shipping and Returns